KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12769393
nr 1276 9393
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Akvarell, Signerad, hus, 24x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:14:25
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Lars Hofsjö
Läs mer om Lars Hofsjö
Lis Husberg (f. 1920)